Mugav õunakoorija murrab eestlaste südameid   

Seda lihtsalt käsitlevat ja unikaalset toodet saab kasutada ka paljude teiste köögiviljade viilutamiseks ning koorimiseks.

„Eestlaste jaoks on ikka olulisim, et asi oleks praktiline – nii saabki koorijat kasutada pärast moosikeetmise ning kuivatatud õunte tegemise aega kartuli või peedi koorimiseks-viilutamiseks täiesti igapäevaselt, nt.praekartulite valmistamisel.“

Masin koorib koos südamiku eemaldamisega ja viilutab mõne sekundiga õuna, pirni, kartuli olles jõukohane kasutamiseks nii eelkooliealisele kui ka vanamemmedele-taatidele. Kinnitub vaakumiga lauale ning on kerge ka hooldada-puhastada.

HIND 22,- eur

 

NB! vaata ka edasimüüjaid tellimisinfost

Ajalooga Rootsi kvaliteettoode                         
Selle vahva disainiga ning ülilihtsa käsitlusega õunakoorija-lõikuri loojateks on Rootsist pärit perekond. Tõsiselt kirglik toiduvalmistaja proua Hulda ning tema Husqvarnas töötanud tehnikast huvitatud abikaasa Erik patentisid esimese õunakoorija juba 1927. aastal. Kõrge vanuseni
elanud Hulda oli kõrge eani uute retseptide loojana abiks noorematele ning perefirmana tegutsevad tema järeltulijad senini, pidevalt lõikurit täiustades ning uusi põnevaid retsepte välja mõeldes. Tänapäevane Moster Hulda on saadaval kolmes värvitoonis: punane, must või valge.

Huvitav on teada, et ka Eestis on mitmed õunakoorijad 1930-1940. aastatest kodudes olemas, kuid paljud pole kahjuks enam ajahamba puremise tõttu töökorras. Eesti Ajaloomuuseumis võib aga oma silmaga kaeda peaaegu 90-aastast õunakoorijat.