EDASIMÜÜJAD

Tallinn
ASKO Peterburi tee 50c
ASKO Rannamõisa tee 8
STOCKMANN
Toiduakadeemia OÜ Raudtee 64 NÕMME
Kingituste Kiirabi EKS Kaubamaja Mustamäe tee 12
Hansaplant / Kiili vald
Tartu
ASKO Ringtee 73
Kingituste Kiirabi Lõunakeskuses ja Eedenis
Viljandi
Viktoria Kodukaup Anttila majas
Rakvere
kpl. Vitax Põhjakeskuses
TAPA
Kpl.KESKUSE  
SAAREMAA
Saaremaa Kaubamaja

 

TELLIMINE

1.Kauba valimine – ostukorv
Tehke oma valik Luxtading OÜ tootevalikust, kui olete leidnud sobivad tooted edastage oma soov e-kirjaga: tellimine@luxtrading.ee
2. Tellimuse edastamine
• Tellimusele lisa enda kontaktandmed ja sobiv kättesaamisviis.
• Juhul kui esitatud e-kiri on korrektne saadame arve sinu e-kirjale
• Seejärel palume tasuda arve tellitud kaupade eest
• Originaalarve paberkandjal on pakis koos saadetud kaubaga.
• Tellimus jõustub kui oled maksnud tellimuse kogu summa koos saatekuluga.
3. Tellimuse muutmine
Juhul kui peale tellimuse edastamist soovid tellimust muuta või tühistada palun saada e-meil aadressile tellimine@luxtrading.ee
4. Turvalisus
Luxtrading OÜ kinnitab, et tellijate isikuandmeid ei avalikustata kolmandatele isikutele ning Luxtradiü jälgib andmekaitse seadust. Tellija isikuandmeid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ning tekkinud küsimustele vastamiseks.
Uudiseid ja infot uute toodete kohta saadame e-meilile vaid tellija nõusolekul. Tellija saab alati keelduda edasipidise info saamisest.
5. Tasumine
Kaupade eest palume tasuda ettemaksu. Luxtrading OÜ internetipoes on kõik hinnad eesti kroonides. Tellitud kauba eest saab tasuda (interneti)pangas ülekandega Luxtrading OÜ arvelduskontole 332117200005 Sampo Pangas. Maksekorralduse täitmisel kirjutage selgituse reale kindlasti arve/tellimuse number.
6. Kohaletoimetamine
Kohale toimetamise hinnad: vastavalt Eesti Posti ja SMART Posti hinnakirjale. Näide: 1 õunakoorija SMART Post- 1,85 EUR(29.00 EEKI) Eesti POST 2,55-4,47 EUR (40.00-70.00 EEK) (oleneb piirkonnast ja teenusest, kas koju kätte või postkontorisse).
Tellitud kaup toimetatakse tellijani 5 tööpäeva jooksul peale raha laekumist Luxtrading OÜ arvelduskontole. Tellimuse täitmise viivituse korral võtame koheselt tellijaga ühendust.
Kulleri teenust kasutades märkige kindlasti kontakttelefoni number ning täpne aadress. Alati võib lisada ka tellija aadressi leidmist kergendava teejuhise. Juhul kui soovite tellimuse kätte saada asutuses, märkige kindlasti asutuse nimi.